Žijeme tu spolu a s vámi...

Jsme rodina, která se rozhodla zkusit žít tak, aby co nejvíce využívala vše, co příroda u nás poskytuje. Využíváme solární energii,  odpadní vodu čistíme v biologické čističce a spolu se zachycenou dešťovou vodou ji používáme na zavlažování pozemku. Chováme slepice, pěstujeme zeleninu, vysazujeme stromy a keře.

41

dětí u nás prožilo skvělý týden

20 druhů

zeleniny jsem letos nabídli zákazníkům

9.2 kWp

výkon FVE

nepřehlédněte

ze života

"Holky, odpoledne půjdeme na procházku, nebudeme pořád doma!"

"Ale my jsme dopoledne byly na zahradě."

"To jste pracovaly, to je něco jiného!"

jurta

Úžasný kruhový prostor provoněný dřevem je určen především pro sušení bylin a pro odpočinek. Ale zvládne zastřešit (doslova) i workshopy, přednášky a menší výstavy. Jurta je izolována vrstvou ovčí vlny a vytápěna kamínky na dřevo, které ji příjemně vyhřejí. 

testováno na lidech

Nabízíme jen ty produkty, které máme sami rádi. Ať jde o domácí zeleninu a medovinu, o kvalitní moravská vína z vinařství Znovín nebo o pobyt v kraji, který milujeme.

náš tým

Milan

Nenapravitelný snílek a idealista, který se stará nejen o firemní techniku, technologie a IT. Milující manžel Martiny a táta Johanky a Matyldy. Ochránce slabých a přírody.

Martina

Sopka chrlící nápady, které jí ostatní pomáhají realizovat. Skvěla kuchařka a nadšená cestovatelka-objevitelka. Máma každým coulem. Dokonalá manažerka. Neunikne ji žádná novinka, příspěvek ni žádná informace.

Blanka

Nejpracovitější člen týmu. Především zahrada by se bez jejích rukou neobešla. Zajišťuje (podnikatelské) zázemí a je tichou vodou, která břehy mele.

Jiří

Zahradní architekt všeho zeleného, který neúnavně seje, sází a hnojí, aby naše kouzelná zahrada vzkvétala. Zbožňovaný a milovaný děda, jež vyměnil teplo kanceláře za rozmary počasí. Rýč a květináč jsou jeho věrní kamarádi.